Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Thriller

The_Number_23.avi.torrent, (55.03kB)

Velikost: 700MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Jim Carrey, Virginia Madsen, Danny Huston

Walter Sparrow si díky své totální temné posedlosti číslem 23 udělá ze svého dosud idylického života peklo a psychická muka, což by mohlo vést k jeho smrti, stejně tak jako ke smrti jeho milovaných. Vše jen urychlí tajemná kniha Číslo 23, kterou dostal od své manželky Agathy k narozeninám. Ještě před tím, než je Walter schopen pokračovat ve svém životě je přinucen odhalit tajemství své minulosti. Kniha pojednává o chladnokrevné a záhadné vraždě a jako by se zdálo, že odráží temné a neovladatelné stránky Walterova života. Život hlavní postavy románu je plný momentů, které odrážejí Walterovu vlastní minulost. Jak začíná kniha ožívat, stává se Walter nakaženým tou nejděsivější a nejvíce evokující částí: posedlostí číslem 23. Walter vidí číslo ve všem kolem a začíná být přesvědčený, že je prokletý a bude se muset dopustit stejného zločinu jako hrdina románu. Pokud se mu podaří rozluštit moc čísla 23, bude možná schopen změnit svoji budoucnost..

^mininova[1].org^' Children.Of.Men[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi.torrent, (27.6kB)

Velikost: 701,7 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Michael Caine, Clive Owen, Julianne Moore

Píše se rok 2027: nejmladší člověk planety právě zemřel ve věku 18 let a lidstvu hrozí naléhavé nebezpečí vlastního vyhynutí. Společnost je zmítána násilím a jednotlivé skupiny obyvatel mezi sebou válčí. V takových podmínkách žije i Theo, ze kterého se má brzy stát ten nejméně pravděpodobný spasitel lidstva. Poslední nadějí lidí je totiž jediná žijící, těhotná žena - a když je její bezpečí ohroženo, přichází právě Theo, ab ji ochránil.

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma