Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Taneční

You Got Served.torrent, (27.6kB)

Velikost: 700 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde: http://www.titulky.com/index.php?Detail=0000045582

hrají: Steve Harvey, Raz B, Lil' Fizz, Jennifer Freeman

Hudební film, v němž účinkuje řada osobností amerického hiphopu, vypráví o dvojici kamarádů, kteří by si chtěli otevřít nahrávací studio. Elgin a David však mají konkurenty, kteří je vyzvou na souboj. Musí vytvořit jedinečné vystoupení, teď jim jde o všechno... 

Step.Up[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.31kB)

Velikost: 701,6 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Channing Tatum, Jenna Dewan, Anne Fletcher

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy? 

 

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma