Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Animovaný

Surfs Up(2007DvDrip)[Eng]-TiKiT.torrent

Velikost: 720,6 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

dabují: Shia LaBeouf, Jeff Bridges, Zooey Deschanel

Film Divoké vlny je animovanou akční komedií, která nahlíží do zákulisí vzrušujícího světa závodního surfování. Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první.

The.Simpsons.Movie.2007.CZECH.CAM.XVID MK.torrent

Velikost: 560,5 MB
Formát ripu: avi

DABING

hrají: v českém znění: Homer(Vlastimil Zavřel), Marge (Jiří Lábus), Bart (Martin Dejdar), Líza (Helena Štichová)

Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života.

Posledni komentare
15.09.2007 13:47:22: Stahujte Simpsonovi ve filmu: http://www.czshare.kvalitne.cz/
[Snarf-It.org]_Shrek_3.avi.torrent, (27.36kB)

Velikost: 692 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

dabují: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas

Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

The.Ugly.Duckling.And.Me.2006.FRENCH.DVDSCR.XviD-CiNEFOX.avi.torrent, (14.04kB)

Velikost: 699 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

Ošklivé káčátko a já je milý film vhodný pro děti i dospělé. Klasický příběh Ošklivého káčátka od Hanse Christiana Andersena byl přetvořen do současnosti. Krysík je neúspěšný městský podvodníček, který se neočekávaně stane matkou! A jeho syn není nikdo jiný než nejošklivější káčátko na planetě Zemi. Mateřství není pro Krysíka zrovna to pravé ořechové. Jenže pak mu hlavou probleskne nápad, jak může díky Ošklivákovi konečně zbohatnout.

_-mininova[1].org-_ Open Season (Lovecká Sezona) CZ dabing Avi.torrent, (14.09kB)

Velikost: 688,3 MB
Formát ripu: avi

DABING

Mluví: Tomáš Racek, Ondřej Brzobohatý

Boog je zdomácnělý medvěd grizzly bez jakýchkoliv schopností přežít v divočině, který si užívá svého poklidného života. Všechno se ale mění, když potkává vychrtlého a upovídaného jelena Eliota. Jen společnými silami se jim totiž může podařit sjednotit všechny lesní tvory a dostat les znovu pod kontrolu přírody!

[Snarf-It.org]_TEENAGE_MUTANT_NINJA_TURTLES.torrent, (14.26kB)

Velikost:
Formát ripu: avi

V New Yorku se začínají dít divné věci. Tajemný Max Winters staví armádu z monster neznámého původu. Obyvatele znepokojují zvláštní rychle se pohybující stíny na zdech a neobvyklá hvězdná seskupení. Město New York potřebuje pomoc želvích bojovníků více než kdy dříve, ale kde vlastně jsou? Čtveřice kdysi nerozlučných bojovníků neprožívá šťastné období. Leonardo je pryč na zvláštním výcviku. Raphael, Donatello a Michelangelo tak přišli o svého přirozeného vůdce. Rodina se pozvolna rozpadá. Dokáží se želví bojovníci znovu sjednotit, aby mohli čelit nové hrozbě? Mistr Tříska spolu s April pro to udělají vše.

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma