Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Akční

The League of Extraordinary Gentlemen (2003) [Eng] [DVDrip].torrent

Velikost: 1,36 GB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Sean Connery, Stuart Townsend, Peta Wilson

Světu opět hrozí zánik. Kdo ho zachrání před geniálním šílencem, který si říká Fantom? Jediný, kdo může uspět je dobrodruh Allan Quartermain a jeho liga výjimečných. Kdo do ní patří? Kapitán Nemo, upírka Mina Harker, neviditelný Rodney Skinner, agent tajné služby Tom Sawyer, nesmrtelný Dorian Gray a úžasná dvojka Dr. Jekyll/pan Hyde. Na záchranu Benátek před totální zkázou zbývá jenom 96 hodin!!

Posledni komentare
29.09.2008 13:07:23: blbej odkaz.....
film ke stažení:
CD 1
CD 2

Velikost: 698.63 + 698.16 MB MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush

V pokračování filmJohnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rushu PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE, který v roce 2006 lámal rekordy, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley) v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi (Geoffrey Rush) a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp), aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl – zatímco strašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po Sedmi mořích. Proplouvají podvodem, zradou i divokými vodami a musí se dostat až na exotický Singapur a postavit se prohnanému čínskému pirátovi Sao Fengovi (Chow Yun-Fat). Nyní směřují až na samý konec země, kde si každý musí nakonec vybrat stranu, na kterou se postaví v konečné, obrovské bitvě – v sázce totiž nejsou pouze jejich životy a osudy, ale i sama budoucnost způsobu života pirátů, kteří milují svobodu.

_-mininova[1].org-_ DOA.Dead.Or.Alive.DVDRip.avi.torrent, (14.05kB)

Velikost: 701 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Jaime Pressly, Devon Aoki, Holly Valance, Sarah Carter

Turnaje "Na život a na smrt" se zúčastní skupina mladých vyznavaček bojových umění. Jednak pro tučnou prémii deset milionů dolarů, ale také kvůli vyřízení účtů z minulosti.

The.Fast.And.The.Furious.3.Tokyo.Drift.[2006].DVDRiP.torrent, (56.38kB)

Velikost: 717,4 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde: http://www.opensubtitles.org/cs/subtitles/236697/the-fast-and-the-furious-tokyo-drift-cs

hrají: Lucas Black, Brandon Brendel, Bow Wow

Absolutní outsider Sean Boswell  vidí v nelegálních automobilových závodech jediný způsob jako utéct před tíživou realitou světa sešněrovaného konvencemi a nesmyslnými zákazy. Tím si ovšem proti sobě poštve řadu oficiálních autorit, které ho po jednom velmi nepříjemném karambolu chtějí poslat do vězení. Aby se Sean této nepříjemnosti vyhnul, odjíždí do Tokia žít ke svému příbuznému. Jenže tady se cítí ještě hůř, protože mu tu cbybí jeho největší koníček. Pak ale pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik, a nálada a problémy jsou zpátky. Bohužel několikanásobně větší, než jaké měl doma. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii Jakuzu, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko.

 

The.Descent[2005]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo.avi.torrent, (55.04kB)

Velikost: 700 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde: http://www.opensubtitles.org/cs/subtitles/3099397/first-descent-cs

Pět nejlepších snowboardistů světa přijíždí na Aljašku, kde se koná extrémní závod ve snowboardingu. Své síly změří v nejnepřístupnějším terénu – až na samých vrcholcích zasněžených aljašských hor. Během příprav na první sjezd se skupina sbližuje, poznává své životní příběhy, odlišné názory. Začínají vznikat přátelství, ale také rivalita. Každý z nich má k závodu jiný důvod...

300 - DVDRip.XviD.AC3[ThE1OnE].torrent, (54.4kB)

Velikost: 1,4 GB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde:
CD 1
CD 2

hrají: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham


Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokraci na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle...

Spider-Man 3 - DVDscr français - Divx qualité ok (spiderman par Sel 2 Mer).wmv.torrent, (14.26kB)

Velikost: 704,6 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Thomas Haden Church, James Franco

Peter Parker si opět oblékne pavoučí kostým a pustí se do ochraňování nevinných, jenže jak se zdá, tentokrát to nebude mít vůbec jednoduché. Když porazil šíleného Green Goblina a znepřátelil si tak svého nejlepšího přítele Harryho Osborna, zdálo se, že by se mohl začít věnovat lovením obyčejných pouličních zločinců a zachraňování starých žen, které se rozhodly nepřecházet silnici na vyznačených místech. Jenže pak přišel Dr. Octopusovi, který se ukázal být velice silným soupeřem a zdálo se, že jeho likvidace nebude ani pro takového hrdinu jako je Spider-Man jednoduchá.

The Myth - Jackie Chan - 2005 [Chinese] [DVDrip].torrent, (55.45kB)

Velikost: 696,6 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Jackie Chan, Hee-seon Kim, Ken Lo

Archeolog Jack a vědec William se vydávají na cestu, která je přivede k největšímu objevu čínské historie. Během cesty z Indie, kde začínají, nečekaně „zakopnou“ o starobylý meč a drahokam. Tyto magické předměty jim dají schopnost vzdorovat gravitaci a navíc jim ukáží cestu k tajemnému pokladu. Jack však nečeká, že za objevení císařského pokladu bude muset zaplatit nečekanou daň. Přivede ho do jeho temné minulosti, o které doposud nic nevěděl. Prostřednictvím zvláštních snů vidí sebe jako generála prvního legendárního císaře, který se zamiloval do jeho nádherné manželky. Vede své vojsko ve stále sílící válce proti rebelům a zároveň bojuje uvnitř sebe s ohromnou láskou a loajalitou k císaři. Po návratu do přítomnosti jsou poklad a tajemství prvního císaře odhaleny. Oba dobrodruhové úspěšně vkročí do císařovy hrobky. Čekají na ně zde duchové minulosti, zde se jim Jack musí postavit tváří v tvář.

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma