Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

torrent soubory

Všechny filmy, které na těchto stránkách jsou a vůbec všechny filmy, které kdekoliv na internetu najdete, jsou v souboru torrent.
Možná vám tyto soubory v součastnosti stahovat jdou zcela normálně, ale ve většině případech spíše ne. Film se vám stahuje buď pomalu, anebo vůbec.
Proto tu pro vás mám řešení v podobě šikovného programu, se kterým pro vás stahování bude hračka.
srovnání následujících torrent downloaderů

uTorrent

Nastaven%ED rychlost

µTorrent je jednoduchý, malý a plně nastavitelný BitTorrent klient, který vám umožní stahovat z internetu soubory ve formátu .torrent.

Mezi hlavní funkce patří:

- podpora globálních limitů stahování,
- současné stahování více torrentů,
- RSS automatické stahování informací,
- automatizované stahování,
- mainline DHT
- podpora změny vzhledu,
- přehledné ovládání,
- podpora proxy,
- UPnP mapování portu atd.

stáhněte

Azareus

azureus.png

Azareus je další z řady BitTorrent klientů, který nabízí velmi přehledné uživatelské prostředí. Ihned po instalaci se spustí jednoduchý průvodce nastavením, program se integruje do prohlížeče a po stažení ".torrent" meta-souboru se zahájí stahování.

Program celou dobu přehledně informuje o stavu stažení, důvodech potíží, atd. Azareus podporuje stahování více souborů současně a průběh všech stahování zobrazuje v přehledném výpisu.

Pro správnou funkci programu potřebujete mít nainstalované Java prostředí (J2RE). Program je z velké části přeložen do češtiny.

stáhněte

BitLord

bitlord.png

BitLord je kvalitní BitTorrent klient naprogramovaný v C++. Slouží ke sdílení velkých souborů (+100MB) v p2p sítích.

BitLord mý mnoho funkcí, je rychlý a přehledný. Podporuje souběžné stahování více souborů, obnovení přerušeného stahování, chatování, nastavení rychlostních limitů, filtrování ip, proxy a mnoho dalšího.

stáhněte

BitSpirit

bitspirit.png

Pokud jste se rozhodli používat BitTorrent, pomůže vám při realizaci tento klient. Vyznačuje se velkou rychlostí, přehledným souborovým manažerem, možnou integrací přímo do Internet Exploreru atd.

V průběhu stahování (odesílání) dat zobrazuje přehledné statistiky. Pomocí tohoto programu budete moci stáhnout žhavé novinky, aktuální data a další pro vás potřebné soubory.

 

stáhněte

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma