Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

přes Youtube, DailyMotion, Grinvi a Google Video

Každý z vás se někdy určitě pokoušel stahovat z Youtube, anebo jemu podobné stránce. Nebo ste o tom alespoň přemýšleli. Ptali ste se, jak je možné, že to nejde? Proč nechat ležet ladem tolik videi a otravně hledat na jiných servrech, na kterých stahovat půjdou?
Je načase, naučit se z těchto serverů stahovat. Postup je jednoduchý

VDownloader

Pln%FD n%E1hled.jpg

Milovníci stahování videí z internetu (konkrétně ze serverů Google Video, Grinvi, DailyMotion a YouTube) mají možnost s tímto programem stahovat a ukládat videa na pevný disk nikoliv ve formátu FLV, charakteristickým pro tyto servery, nýbrž ve formátu AVI, PSP či MPEG. Program umožňuje nastavení velikosti datového toku (bitrate a rozlišení obrazu), dále pak proxy apod.

Nejúžasnější na tom všem je, že to opravdu funguje!


Instalace probíhá následovně:
rozbalte obsah ZIP adresáře do jedné složky, soubory vdownload.exe a ffmpeg.exe ponechte ve stejné složce, jinak nemůže korektně proběhnout převod pro uložení videa.
Program spustíte dvojklikem na vdownload.exe

 

stáhněte

 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma