Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Filmy

Raise.Your.Voice.DVDRip.XviD.[www.descargasweb.net].torrent, (13.99kB)

Velikost: 698,8 MB
Formát ripu: SiMC (avi)

titulky stáhnout zde

hrají: Hilary Duff

Terri Fletcher je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku.

Crossroads (2002).torrent, (14.07kB)

Velikost: 695,4 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají:  Britney Spears, Zoe Saldana, Taryn Manning

Lucy, Kit a Mimi žijí v malém městečku v Georgii a od dětství jsou nerozlučné kamarádky. Zrovna udělaly maturitu a stojí na prahu dospělosti. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teč, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku do Los Angeles ...

 

Velikost: 701,5 + 699,5 MB
Formát ripu: avi

film stáhnout zde:
CD 1:
CD 2

titulky stáhnout zde:
CD 1
CD 2

hrají: Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom, Diane Kruger, Sean Bean

Roku 1193 před Kristem unesl Trojský princ Paris ženu Spartského krále Menelaose, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou válku mezi nejsilnějším z řeckých měst a Trojany. Střetli se v ní největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achilesem a Troji, vedení Hectorem, nejstarším synem krále Priama. Její vyústění patří k největším příběhům všech dob.

1  
2  
3  
4  
5  
6  
 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma