Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Filmy

Saw.2.2005.torrent, (57.55kB)

Velikost: 723,9 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Tobin Bell, Shawnee Smith, Donnie Wahlberg

Celosvetový úspech filmu Saw predurčil jeho pokračovanie. Do nevábnej miestnosti umiestnili tvorcovia hneď osem ľudí... Keď sa prebudia, je im opäť prednesená premisa ten, kto zabije ostatných, zaslúži si žiť. Súbežne sa rozbieha pátranie po nedolapenom vrahovi Jigsaw, ktorého artisticky dopilované scény ľudského utrpenia opäť začínajú plniť stránky novín. Pozor, Jigsaw ťa sleduje...

Saw.3[2006][Unrated.Edition]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.45kB)

Velikost: 702 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Tobin Bell, Shawnee Smith, Angus Macfadyen

"V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy  zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw. A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi  nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže ...

^mininova[1].org^' Children.Of.Men[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi.torrent, (27.6kB)

Velikost: 701,7 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Michael Caine, Clive Owen, Julianne Moore

Píše se rok 2027: nejmladší člověk planety právě zemřel ve věku 18 let a lidstvu hrozí naléhavé nebezpečí vlastního vyhynutí. Společnost je zmítána násilím a jednotlivé skupiny obyvatel mezi sebou válčí. V takových podmínkách žije i Theo, ze kterého se má brzy stát ten nejméně pravděpodobný spasitel lidstva. Poslední nadějí lidí je totiž jediná žijící, těhotná žena - a když je její bezpečí ohroženo, přichází právě Theo, ab ji ochránil.

_-mininova[1].org-_ Open Season (Lovecká Sezona) CZ dabing Avi.torrent, (14.09kB)

Velikost: 688,3 MB
Formát ripu: avi

DABING

Mluví: Tomáš Racek, Ondřej Brzobohatý

Boog je zdomácnělý medvěd grizzly bez jakýchkoliv schopností přežít v divočině, který si užívá svého poklidného života. Všechno se ale mění, když potkává vychrtlého a upovídaného jelena Eliota. Jen společnými silami se jim totiž může podařit sjednotit všechny lesní tvory a dostat les znovu pod kontrolu přírody!

_-mininova[1].org-_ DOA.Dead.Or.Alive.DVDRip.avi.torrent, (14.05kB)

Velikost: 701 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Jaime Pressly, Devon Aoki, Holly Valance, Sarah Carter

Turnaje "Na život a na smrt" se zúčastní skupina mladých vyznavaček bojových umění. Jednak pro tučnou prémii deset milionů dolarů, ale také kvůli vyřízení účtů z minulosti.

The Brothers Grimm.avi.torrent, (27.59kB)

Velikost: 701,1 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Matt Damon, Heath Ledger, Jonathan Pryce

 Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly.

 

Blood.Diamond[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (73kB)

Velikost: 900,3 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Leonardo DiCaprio, Jennifer Connelly, Djimon Hounsou

Bývalý žoldák, nyní pašerák diamantů a prostý rybář se octnou uprostřed ohně občanské války v Sierra Leone roku 1999. Dva muži spojí své síly v zoufalé misi: znovu získat vzácný růžový diamant nevyčíslitelné hodnoty a zachránit rybářova syna, kterého rebelové odvlekli a naučili zabíjet.

The.Prestige[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.49kB)

Velikost: 700,8 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Scarlett Johansson

Existuje tajemství, kvůli kterému byste zabíjeli? V tomto napínavém a vzrušujícím thrilleru od režiséra Christophera Nolana (Batman začíná, Memento) uvidíte Hugh Jackmana a Christiana Balea v rolích dvou soupeřících kouzelníků, jejichž snaha předčít jeden druhého se změní ve smrtelnou past. Scarlett Johansson jako půvabná asistentka se stane figurkou i hráčem v jejich soupeření. Skvěle obsazené vedlejší role v čele s Michaelem Cainem a Davidem Bowiem. Geniální příběh a úžasný zážitek. Přichází Dokonalý trik, pozorně se dívejte.

Bridge.To.Terabithia[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.54kB)

Velikost: 701,1 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: AnnaSophia Robb, Zooey Deschanel, Robert Patrick

Film je adaptací stejnojmenného celosvětově úspěšného bestselleru Katherine Patersonové koprodukovaný dvěma předními filmovými studii Walt Disney Pictures a Walden Media, která se nedávno podepsala pod kinohitem Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Dva hlavní představitelé, Jess a Leslie, vytvoří imaginární království Terabithia, plné kouzelných bytostí, v kterém se stanou králem a královnou.

Blood.And.Chocolate.[DVD-Rip].[www.BitBox.us].torrent, (56.99kB)

Velikost: 702,9 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Agnes Bruckner, Hugh Dancy, Olivier Martinez

Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků

1  
2  
3  
4  
5  
6  
 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma