Hudba je součást života

PROHLÁŠENÍ: mp3, filmy a videoklipy, které stahujete z tohoto webu nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazuji.

Filmy

[Snarf-It.org]_The-Hills-Have-Eyes-Two.torrent, (14.15kB)

Velikost: 700 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso

Pokračování úspěšného hororu Hory mají oči vypráví o skupince amerických vojáků, která je v poušti napadena zmutovanými kanibaly. Ačkoli se může zpočátku zdát, že mariňáci budou mít oproti obyčejné rodince mnohonásobnou výhodu, není tomu tak. Kanibalů je víc, jsou chytřejší a navíc je kupředu žene zběsilá motivace. Vždyť právě kvůli americké armádě se z nich stalo to čím momentálně jsou.

300 - DVDRip.XviD.AC3[ThE1OnE].torrent, (54.4kB)

Velikost: 1,4 GB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde:
CD 1
CD 2

hrají: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham


Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokraci na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle...

[Snarf-It.org]_TEENAGE_MUTANT_NINJA_TURTLES.torrent, (14.26kB)

Velikost:
Formát ripu: avi

V New Yorku se začínají dít divné věci. Tajemný Max Winters staví armádu z monster neznámého původu. Obyvatele znepokojují zvláštní rychle se pohybující stíny na zdech a neobvyklá hvězdná seskupení. Město New York potřebuje pomoc želvích bojovníků více než kdy dříve, ale kde vlastně jsou? Čtveřice kdysi nerozlučných bojovníků neprožívá šťastné období. Leonardo je pryč na zvláštním výcviku. Raphael, Donatello a Michelangelo tak přišli o svého přirozeného vůdce. Rodina se pozvolna rozpadá. Dokáží se želví bojovníci znovu sjednotit, aby mohli čelit nové hrozbě? Mistr Tříska spolu s April pro to udělají vše.

You Got Served.torrent, (27.6kB)

Velikost: 700 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde: http://www.titulky.com/index.php?Detail=0000045582

hrají: Steve Harvey, Raz B, Lil' Fizz, Jennifer Freeman

Hudební film, v němž účinkuje řada osobností amerického hiphopu, vypráví o dvojici kamarádů, kteří by si chtěli otevřít nahrávací studio. Elgin a David však mají konkurenty, kteří je vyzvou na souboj. Musí vytvořit jedinečné vystoupení, teď jim jde o všechno... 

Night.At.The.Museum[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.36kB)

Velikost: 700,8 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Ben Stiller, Owen Wilson, Robin Williams

Posvátné síně Přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů - divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdinů - ti všichni zde nehnutě stojí, navždy zmrazení v čase. Nebo ne? V akčně-dobrodružné komedii NOC V MUZEU nový noční hlídač zjistí, že opravdové dobrodružství začíná teprve ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem a zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy.

Step.Up[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.torrent, (55.31kB)

Velikost: 701,6 MB
Formát ripu: aXXo

titulky stáhnout zde

hrají: Channing Tatum, Jenna Dewan, Anne Fletcher

Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy? 

 

friday after next.avi.torrent, (14.13kB)

Velikost: 699,9 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Ice Cube, Mike Epps, John Witherspoon

Letošní Vánoce znamenají pro ztřeštěné bratrance Craiga a Day-Daye velký okamžik. Konečně se vymanili z područí rodných domovů a stěhují se do vlastního pronájmu. Jakýsi neposedný lapka jim ale ukradne všechny dárky ... a hlavně půjčené peníze, jež měli ukryté v reprobedně sterea. Pokud nemá dojít k vystěhování, musí si chlapci najít pěkně rychle nějakou tu prácičku. Vstoupí proto do služeb bezpečnostní agentury, jež střeží zdejší nákupní středisko. Tohle budou prázdniny, na které nikdy nezapomenou...

Kidulthood.2006.LiMiTED.DVDRip.XviD-LiNE.[www.descargasweb.net].torrent, (14.41kB)

Velikost: 706,6 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Nicholas Hoult, Christopher Villiers

Kidulthood je drama o patnáctiletém klukovi jménem Trife, který se pohybuje na streetu západního Londýna a okolo sebe má každý den věci jako drogy, násilí, zbraně a moře problémů.

Saw.2004.DVDRip.DivX-WivX.avi.torrent, (13.91kB)

Velikost: 700,3 MB
Formát ripu: avi

titulky stáhnout zde

hrají: Leigh Whannell, Cary Elwes, Danny Glover

Geniální vrah, bizarní smrti, dějové zvraty, falešné stopy. Pokud jste ujížděli na filmu Davida Finchera Se7en (SEDM), pak budete chtít skládat i tuhle SKLÁDAČKU. Ale pěkně od začátku: Probudíte se v neznámé místnosti. Nic si nepamatujete, nic nevidíte, protože je všude tma. Cvak, rozsvítí se světla. Ležíte na špinavé podlaze ve staré vysloužilé umývárně. Proti vám stojí chlap, který také nevypadá nejlíp, a mezi vámi leží mrtvola v kaluži krve. Chcete k ní, ale nejde to. Jste za kotník připoután k trubce u zdi. Ještě to nevíte, ale čeká vás nejhorší noc ve vašem životě. Nejhorší, nebo poslední - a nejspíš oboje najednou. Dostal jste se do spárů vraha, který terorizuje vaše město, vraha, kterému říkají Jigsaw, vraha, který proslul bizarními způsoby likvidace svých obětí... 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
 
Začátek - váš začátek na internetu výměna ikonek a bannerů zdarma